Hirtelen fogyás? Ilyen betegségek okozhatják

Töltők sértő vonalember fogyás

töltők sértő vonalember fogyás

Steelers 7—0. Kötve 7—7.

Hajtás: 12 játék, 68 yard, Steelers 14—7. Hajtás: 7 játék, 91 yard, Steelers 14— Hajtás: 7 játék, 53 yard, Steelers 21— Hajtás: 6 játék, 75 yard, Hajtás: 8 játék, 73 yard, A pontszerzés az első negyed elején kezdődött, amikor a pittsburghi Tyler Matakevich blokkolt egy Britton Colquitt puntotés a labdát a végső zónába taszította, ahol Anthony Chickillo visszanyerte a touchdownt.

A Browns az első negyed végére ki tudta egyenlíteni az eredményt, mivel az újonc hátvéd, DeShone Kizer egy 12 játszmás vezetést szervezett, amely akkor ért véget, amikor egy 1 yardos touchdownt szerzett. A meccs a második negyed nagy részében 7—7-nél maradt, míg a Steelers hátvédje, Ben Roethlisberger a szűk végű Jesse James -szel 4-yardos touchdownt töltők sértő vonalember fogyás, és az első félidőben még 45 másodperc volt hátra. A 7 játszmás, 91 yardos góllövést egy 50 yardos fogadás emelte ki Antonio Browntól egy billentett labdán.

Miután a Zane Gonzalez mezőnygólja a harmadik negyed elején 14—re hozta a Browns csapatát, a Steelers ismét lerohanta a mezőnyt. Roethlisberger egy második touchdown-passzt dobott Jamesnek, hogy 11, 21—re feltegye őket.

Biztos a fogyás, ha ezekre odafigyelsz étkezéskor - Varga Dóra

A vezetést egy 41 yardos passz interferencia büntetés növelte a Browns sarokvédőjén, Jamar Tayloron egy Brownnak szánt mély passzon.

Az eredmény 21—10 maradt, amíg négy perc sem maradt a játékban, amikor Kizer dobhatta karrierje első touchdownját Corey Colemannak.

Isaiah Crowell által vezetett kétpontos konverzió révén a Browns egy mezőny célba került, 21— A Browns azonban nem kapott lehetőséget a gólszerzésre, mivel a Steelers Roethlisberger és Brown hosszú passzát követően ki tudta fogyni az órát.

Hue Jackson, a Browns vezetőedzője megtámadta a döntést; a pályán lévő fogási felhívást azonban helyben tartották.